fbpx

PROWADZIMY

Serwis

Świadczymy usługi w zakresie diagnozy, naprawy, montażu, opieki poserwisowej. Każdy, kto dokona u nas zakupu urządzenia może liczyć na pomoc w instalacji.

Serwis urządzeń z branży gastronomicznej

Oferujemy profesjonalny serwis sprzętu i urządzeń gastronomicznych. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie  doświadczenie w branży gastronomicznej co znacznie pomaga nam w szybszym i trafniejszym rozpoznaniu przyczyn awarii i uszkodzeń. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest szybka reakcja i skuteczna naprawa sprzętu, który podczas codziennej pracy w gastronomii poddawany jest często bardzo dużemu obciążaniu i jest niezbędny do prawidłowej i ciągłej pracy lokalu.

 

Serwis pieców

konwekcyjno-parowych

Nasza firma serwisuje elektryczne piece konwekcyjno-parowe, które zwykle są podstawowym wyposażeniem wielu gastronomii. Naprawiamy modele producentów wiodących na rynku. Serwisujemy wyposażenie, które instalujemy naszym klientom. Oferujemy bezpłatną diagnostykę urządzenia, na podstawie której przedstawiamy kosztorys usunięcia usterki. Na tym etapie serwisowanie nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na wszystkie wykonane w naszym serwisie usługi udzielamy gwarancji. Zapraszamy do współpracy stołówki, hotelowe kuchnie, restauracje – zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, odpowiednie zaplecze techniczne oraz szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych. 

Serwis urządzeń chłodniczych

Serwisujemy m.in urządzenia gastronomiczne takie jak: szafy chłodnicze i mroźnicze, stoły chłodnicze, schładzarko-zamrażarki, itp.

Adres

J. H. Dąbrowskiego 6,

87-100 Toruń

Telefon

biuro +48 56 477 50 40

serwis +48 56 477 50 68

 

Skontaktujesz się z nami?

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego, telefonicznego i osobistego.

4 + 13 =