RENTAL – komu, po co i czy to się opłaca?

Opublikowano:
12 lipca, 2020
Opublikowano:
Joanna Lewicka
Udostępnij:

Dzisiejsza sytuacja na rynku pokazuje jak niestabilna może być przyszłość każdej dziedziny gospodarki, między innymi gastronomii.

Jeśli dopiero startujesz z biznesem gastronomicznym albo działalnością sezonową, może nie masz dość funduszy na inwestycję w dobrą zmywarkę albo nie chcesz mrozić pieniędzy na urządzenie, które będzie działać tylko kilka miesięcy w roku. Firma Winterhalter wyszła naprzeciw swoim klientom i znalazła bardzo dogodne rozwiązania.

Po pierwsze rental, czyli najem długoterminowy. To ty decydujesz jak długo będzie trwała umowa: 3,4 czy 5 lat. Firma Winterhalter dobierze odpowiednie urządzenie, skonfiguruje, zainstaluje i przeszkoli personel. Przez cały okres trwania umowy masz zapewnioną gwarancję oraz serwis na urządzenie. Na końcu to Ty decydujesz czy chcesz je wykupić czy podpiszesz umowę na najem nowej zmywarki. Nie wydajesz od razu „miliona monet”, obniżasz koszty prowadzenia działalności, użytkujesz zmywarkę najwyższej jakości, którą przez okres użytkowania możesz sprawdzać i testować.

Po drugie wypożyczenie krótkoterminowe. Jeśli prowadzisz działalność sezonową albo potrzebujesz urządzenie na kilka miesięcy możesz je wynająć na krótki okres, do 6 miesięcy. Firma Winterhalter wypożyczy Ci zmywarkę dostosowaną do Twoich potrzeb za stosunkowo niewielką opłatą. Po tym okresie nie masz żadnych zobowiązań, oddajesz używaną zmywarkę i nie martwisz się o przegląd, koszty …..

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które jeszcze nie mają stabilnej pozycji na rynku albo nie mają pieniędzy, albo po prostu nie chcą zamrażać od razu dużej gotówki. Urządzenia w rentalu i wynajmie krótkoterminwym są objęte gwarancją oraz serwisowaniem, więc nie trzeba się martwić, że coś się nagle zepsuje.  Rozwiązanie godne polecenia, coraz więcej firm ku takiemu rozwiązaniu się przymierza. Sprawdźcie, popytajcie, zastanówcie się …

 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Zadzwoń do nas lub napisz: